http://artdeco.bg.cz/
 
Rychlé vyhledávání

E-SHOP JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 

Navigace: ARTDECO.BG.CZ -> OBCHODNÍ PODMÍNKY

E-SHOP JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 

OBCHODNÍ PODMÍNKY

 
1. Veškeré objednávky jsou považovány za závazné. Zákazník odesláním objednávky potvrzuje, že souhlasí s pravidly obchodu, s možnostmi platby, dodacími podmínkami, reklamačním řádem a seznámil se s ustanovením o ochraně osobních údajů.

2. V případě nevyzvednutí nebo nepřevzetí zboží si provozovatel e-shopu vyhrazuje právo takovému zákazníkovi již neodeslat žádné zboží na dobírku.

3. Žádáme Vás, abyste ve svém zájmu uváděli přesné a pravdivé údaje do objednávkového formuláře. Každá objednávka je po odeslání potvrzena e-mailovou zprávou, ve které máte poslední možnost zkontrolovat správnost vyplněných údajů. Pokud je v objednávce z nějakého důvodu chyba, neprodleně nás kontaktujte.

4. Pokud dojde mezi vyřízením a odesláním objednávky ke změně cen, platí vždy ceny uvedené v již uskutečněné objednávce.

5. Prodejce si vyhrazuje právo zákazníka kontaktovat telefonicky nebo e-mailem pro ověření a upřesnění objednávky, pokud např. jde o vyšší hodnotu objednávky, nějaké chybějící či nepřesné údaje atp.

MOŽNOSTI PLATBY  

Platba bankovním převodem: 

Pokud si zvolíte tento způsob platby, můžete Vaši platbu za zboží poukázat na náš účet dvěma způsoby.

1. bankovním převodem z Vašeho účtu (internetbanking, GSM banking)

2. odesláním finanční částky poštovní poukázkou typu A z kterékoliv pošty v ČR

Při platbě bankovním převodem Vám zboží odešleme nejpozději do 2 pracovních dnů po obdržení částky na náš účet.

Bankovní spojení: 

číslo účtu: FIO banka - 2200633223 / 2010. Variabilní symbol je shodný s ID Vaší objednávky, které obdržíte v potvrzovacím emailu. Objednané zboží Vám bude připraveno a po připsání platby na náš účet bude odesláno nejpozději druhý den.

Dobírka: 

Zboží zaplatíte přepravní službě nebo na dodací poště při převzetí.

Hotově, osobní odběr: 

V tomto případě zaplatíte hotově při převzetí zboží.

Osobní převzetí zboží je možné až po telefonické domluvě na adrese našeho salonu uvedené v Kontaktech.

DODACÍ PODMÍNKY  

1. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v objednávce zboží (není-li uvedeno v poznámce jinak). Zásilky jsou odesílány prostřednictvím přepravní služby nebo České pošty.

2. Není-li v popise u výrobku uvedeno jinak, je veškeré zboží expedováno nejpozději do 3 pracovních dní, tzn. že zboží podáme na poště max. do 3 pracovních dní od objednání.

3. Při platbě předem na účet vyexpedujeme zboží max. do 2 pracovních dnů od obdržení platby. Dodací lhůta opět záleží na České poště - viz výše.

VÍCE INFORMACÍ O DOPRAVĚ A DODACÍCH LHŮTÁCH NAJDETE V ZÁLOŽCE "DOPRAVA"  

4. Osobní převzetí je možné po telefonické domluvě v našem kosmetickém salonu (běžně mezi 9:00-18:00).
 
5. Ke každé dodávce zboží bude přiložena faktura, která slouží současně i jako dodací a záruční list.

REKLAMAČNÍ ŘÁD  

Případné reklamace vyřizujeme v souladu s platnými právními předpisy (Občanský zákoník pro fyzické osoby, Obchodní zákoník pro právnické osoby).

Na veškeré zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců, pokud není u výrobku uvedeno jinak (např. bazarové zboží).

Nárok na uplatnění záruky může zaniknout, pokud :  

  1. Výrobek byl poškozen při přepravě (Zjevné poškození zboží nebo jeho obalu je třeba ihned řešit s dopravcem. Zákazník není povinen takovéto zboží od dopravce převzít a musí o zjištěném poškození neprodleně informovat prodejce).
  2. Výrobek byl poškozen neodbornou instalací nebo zacházením a obsluhou prováděnou v rozporu s uživatelskou příručkou (pokud u výrobku existuje).
  3. Výrobek byl používán v podmínkách, které neodpovídaly parametrům a požadavkům uvedeným v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
  4. Výrobek byl poškozen působením živlů.
  5. Výrobek byl poškozen nadměrným zatěžováním nebo používáním v rozporu s podmínkami uvedenými v dokumentaci (pokud u výrobku existuje).
Postup při reklamaci :
  1. Informujte nás o reklamaci telefonicky nebo e-mailem. Následně bude dohodnut způsob převzetí zboží k reklamaci a průběh jejího vyřízení.
  2. Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději však do 30 dnů od jejího vzniku.

Poučení o právu na odstoupení od smlouvy:

1. Právo odstoupit od smlouvy
1.1 „Do 14 dnů máte právo odstoupit od této smlouvy bez udání důvodu."
1.2 „Máte právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 14 dnů ode dne následujícího po dni, kdy Vy nebo Vámi určená třetí osoba (jiná než dopravce) převezmete zboží."
1.3 „Pro účely uplatnění práva na odstoupení od smlouvy musíte o svém rozhodnutí odstoupit od této smlouvy informovat na poštovní adrese: Veronika Vilimová, Služská 706/8, 18200 Praha 8, nebo na e-mailové adrese: artdeco@bg.cz formou jednoznačného prohlášení (např. dopisu zaslaného prostřednictvím provozovatele poštovních služeb, nebo e-mailu).
1.4 „Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od této smlouvy, postačuje odeslat sdělení o uplatnění práva odstoupit od smlouvy před uplynutím příslušné lhůty."
2. Důsledky odstoupení od smlouvy
2.1 „Pokud odstoupíte od této smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy jsme byli informováni o Vašem rozhodnutí odstoupit od smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání (kromě dodatečných nákladů vzniklých v důsledku Vámi zvoleného způsobu dodání, který je jiný než nejlevnější způsob standardního dodání námi nabízený). Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady."
„S vrácením platby můžeme počkat do té doby, než vrácené zboží obdržíme nebo než prokážete, že jste zboží odeslal(a) zpět, podle toho, co nastane dříve.".
2.2 „Zboží bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám oznámíte, že odstupujete od této smlouvy, zašlete zpět nebo je předejte na adrese Veronika Vilimová, Služská 706/8, 18200 Praha 8. Lhůta se považuje za dodrženou, pokud nám odešlete zboží zpět před uplynutím 14 dnů."
„Ponesete přímé náklady spojené s navrácením zboží.".
„Odpovídáte pouze za snížení hodnoty zboží v důsledku nakládání s tímto zbožím jiným způsobem, než který je nutný k obeznámení se s povahou a vlastnostmi zboží, včetně jeho funkčnosti."
2.3 „Pokud jste požádal(a), aby poskytování služeb začaly během lhůty pro odstoupení od smlouvy, zaplatíte nám částku úměrnou rozsahu poskytnutých služeb do doby, kdy jste nás informoval(a) o odstoupení od smlouvy, a to v porovnání s celkovým rozsahem služeb stanoveným ve smlouvě."

Vzorový formulář pro odstoupení od smlouvy

 
 

Abychom Vám mohli nabídnout naše služby, potřebujeme znát některá Vaše osobní data. Respektujeme Vaše soukromí, a tak se snažíme množství těchto dat minimalizovat na ta nejnutnější a data chráníme před zneužitím. Naše práce s osobními daty plně podléhá zákonným normám, zejména zákonu o ochraně osobních údajů.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ  

Osobní údaje 

Zákazník - fyzická osoba musí při nákupu poskytnout tyto údaje: jméno a příjmení, úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu.

Zákazník - firma musí při nákupu poskytnout: jméno a příjmení (příp. název firmy), úplnou poštovní adresu, telefonické spojení, e-mailovou adresu, včetně adresy sídla firmy, IČ a DIČ.

Tyto údaje jsou nezbytné k Vaší identifikaci, ke komunikaci s Vámi, k realizaci prodeje zboží a zaúčtování Vaší platby za zboží.

Údaje o Vaší činnosti 

Údaje o Vašich nákupech, reklamacích a další Vaší činnosti v našem internetovém obchodě mají rovněž důvěrný charakter a podléhají stejným bezpečnostním pravidlům jako práce s osobními údaji.

Shrnutí 

Všechna data, která o Vás a Vašich nákupech získáme, chráníme před zneužitím, nikomu jinému údaje neposkytujeme - vyjma společností zajišťující spediční služby nebo platební styk, které obdrží nezbytné minimum informací o zákazníkovi, potřebné pro bezproblémové vyřízení konkrétní objednávky. Tyto údaje slouží pouze ke kvalitnímu poskytování našich služeb. V případě Vašeho souhlasu máme právo využít Vaše údaje k zasílání informací o slevách, novinkách a dalších marketingových aktivitách. V každém takto zaslaném e-mailu je návod, jak nám jednoduše sdělit, že si toto nepřejete a takové používání nám zakázat. Rovněž máte právo nám kdykoliv písemně sdělit jakékoliv změny, doplnění, žádost o zlikvidování všech Vašich osobních údajů, které jste nám dříve poskytli.

Váš souhlas 

Používáním našeho internetového obchodu souhlasíte se shromažďováním a používáním osobních údajů v uvedené míře a souhlasíte s výše uvedenými pravidly. 

 

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.