http://artdeco.bg.cz/
 
Rychlé vyhledávání

E-SHOP JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 

Navigace: ARTDECO.BG.CZ -> Art Couture Dita Von Teese

E-SHOP JE DOČASNĚ MIMO PROVOZ.
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ.
 

Art Couture Dita Von Teese

 

NOVÁ KOLEKCE ART COUTURE DITA VON TEESE  

Styl hollywoodských hvězd 50. let 

Nejnovější kolekce ART COUTURE DITA VON TEESE je významným milníkem v historii oblíbené kosmetické značky. Je to vůbec poprvé, kdy ARTDECO představuje kolekci, která vznikla ve spolupráci s uznávanou mezinárodní hvězdou, Ditou Von Teese. Její jedinečný styl se stal inspirací nejen pro produkty jako takové, ale i pro jejich unikátní design. Těšit se můžeme na glamour make-up ve stylu hollywoodských hvězd zlatých 50. let. Každá žena zazáří díky porcelánové pleti v kombinaci s matnými očními stíny, výraznými černými očními linkami a nezbytnými rudými rty.

Glamour vzhled módní ikony 
 
ART COUTURE je více než „jen“ nová kolekce. Jde o ucelený exkluzivní koncept, který udává nové standardy, a to nejen na poli kvality a designu. Spojuje sofistikovanost světa haute couture s těmi nejvytříbenějšími složkami a extravagantní paletou barev. V jejím srdci stojí produkty, které navrhla módní ikona Dita Von Teese. Tajemství jejího glamour vzhledu je tak poprvé odhaleno prostřednictvím nadčasové a klasické kolekce make-upu. Svůdnost, elegance a mystická aura zahalují každé vystoupení této výjimečné osobnosti. Dita jednoznačně ztvárňuje krásu hollywoodských legend. V duchu jejího motta „Krása je umění“ (Beauty is art) a prostřednictvím nejnovější kolekce od značky ARTDECO může nyní každá žena vypadat stejně oslnivě!


 
Dita Von Teese se představuje 

Dita Von Teese, vlastním jménem Heather Renée Sweet, se narodila v roce 1972 v USA. Studovala kostýmní design, velmi často se podílela na stylingu svých focení, během kterých nikdy nepotřebovala profesionální vizážistku. Vždy se totiž o svůj make-up starala sama. Působí jako herečka, modelka a producentka. Dita je prominentní varietní umělkyní nové doby. Od dětství navštěvovala kurzy baletu a tuto průpravu posléze využila při svých show. Je obdivovatelkou klasického retro stylu a pravidelně se objevuje na seznamech nejlépe oblékaných osobností. Často je čestným hostem nejvýznamnějších světových módních přehlídek. Je mezinárodní hvězdou, která proslula nejen svými varietními představeními, ale také jako stylová ikona.
    

 


A | A
Přihlásit


Zapomněli jste heslo?
Zadejte Váš e-mail a přihlašovací údaje Vám budou zaslány na Vaši e-mailovou adresu zadanou při registraci.


Košík je prázdný

Poslední navštívené zboží
  • Doposud jste žádné zboží nenavštívili.